Storage Entities (1.1.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe
