Storage Entities (1.1.1) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: author
gu: લેખક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
