Storage Entities (1.2.2) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revision
nn: Utgåve

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
