Storage Entities (1.2.3) - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Explanation or submission guidelines
hr: Upute za dodavanje sadržaja

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: Access
hr: Pristup

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Search Keywords
hr: Pretraži ključne riječi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Exclude
hr: Isključi

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Revisions
hr: Revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Expose
hr: Izloži

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Revert
hr: Vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Storage
hr: Spremnik

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: Created month
hr: Mjesec stvaranja

en: Created day
hr: Dan stvaranja

en: Created week
hr: Tjedan stvaranja

en: Provide a simple link to revert to the revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za poništenje revizije.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
hr: Rezultat stavke pretraživanja. Ovo se neće koristiti ukoliko filter pretrage nije omogućen.

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: Asc
hr: Uzlazno
