Storage Entities (1.2.6) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: Date created
ast: Data de creación
