Storage Entities (1.3.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
