Storage Entities (1.3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (82 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Search Keywords
lv: Meklējamie Atslēgvārdi

en: Created
lv: Izveidots

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Case
lv: Lieta

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Operator
lv: Operators

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: author
lv: autors

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Content options
lv: Satura iespējas

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atgrieztu revīziju.

en: Filter by access.
lv: Filtrēt pēc piekļuves.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lv: Meklējamā vienuma rezultāts. Tas netiks izmantots, ja nav pieejams arī meklēšanas filtrs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
