Storage Entities (1.3.0-beta1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana
