Storage Entities (1.3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (79 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Score
sk: Skóre

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: author
sk: autor

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Do not display items with no value in summary
sk: Nezobrazovať položky so žiadnou výsledkovou hodnotou

en: Character limit
sk: Limit znakov

en: Case in path
sk: Veľkosť písmen v ceste

en: Transform spaces to dashes in URL
sk: V URL zmeniť medzery na pomlčky

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Provide a simple link to revert to the revision.
sk: Poskytnúť jednoduchý odkaz na návrat k revízii.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Content access
sk: Prístup k obsahu

en: Reduce
sk: Znížiť

en: Provide a simple link to the revision.
sk: Poskytnúť jednoduchý odkaz na revíziu.

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia

en: Published status or admin user
sk: Zverejnené alebo administrátor

en: Link to revision
sk: Odkaz na revíziu

en: Link to revert revision
sk: Odkaz na vrátenie revízie

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
