Storage Entities (1.3.0-rc2) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
