Storage Entities (1.3.0) - en to nl translation catalogue (95 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Access
nl: Toegang

en: View
nl: Weergeven

en: Search Keywords
nl: Zoekwoorden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Revisions
nl: Revisies

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: author
nl: auteur

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Content options
nl: Inhoudopties

en: Storage
nl: Opslag

en: Language code
nl: Taalcode

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Values
nl: Waarden

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Storage type
nl: Opslagtype

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Content access
nl: Toegang tot inhoud

en: Sticky status
nl: Status vastgeplakt

en: User has a revision
nl: Gebruiker heeft een revisie

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren

en: Date in the form of CCYYMMDD.
nl: Datum in de notatie CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
nl: Datum in de notatie YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
nl: Datum in de notatie YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
nl: Datum genoteerd als MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
nl: Datum genoteerd als DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
nl: Datum genoteerd als WW (01 - 53).

en: Reduce
nl: Verminder

en: Provide a simple link to the revision.
nl: Een eenvoudige link naar de revisie.

en: Save and manage fields
nl: Opslaan en velden beheren

en: Published status or admin user
nl: Publicatiestatus of beheerder

en: Promoted to front page status
nl: Status aangeraden op de voorpagina

en: Link to revision
nl: Revisie-link

en: Link to revert revision
nl: Revisie terugzetten-link

en: Link to delete revision
nl: Revisie verwijderen-link

en: The keywords to search for.
nl: De trefwoorden waarnaar u wilt zoeken.

en: Whether a new revision should be created by default
nl: Of standaard een nieuwe revisie moet worden aangemaakt

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: The user who created the revision.
nl: Gebruiker die de revisie heeft aangemaakt.
