Storage Entities (1.4.0-rc1) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revision
kk: Ревизия

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
