Stories (3.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: File
el: Αρχείο

en: Quote
el: Παράθεση

en: Image
el: Εικόνα

en: Text
el: Κείμενο

en: Upload
el: Αποστολή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Table
el: Πίνακας
