Stories (3.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: File
cs: Soubor

en: Quote
cs: Citace

en: Image
cs: Obrázek

en: Upload
cs: Nahrát

en: Block
cs: Blok

en: Table
cs: Tabulka

en: Videos
cs: Videa

en: Library
cs: Knihovna
