Stories (3.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Images
ur: تصاویر

en: File
ur: فائل

en: Image
ur: تصویر

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک
