Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Views
jv: View

en: Text
jv: Teks

en: Upload
jv: Unggah

en: Block
jv: Blok

en: Filter
jv: Saring

en: Heading
jv: Irahan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
