Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Images
kk: Суреттер

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Text
kk: Текст

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Block
kk: Блок

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Table
kk: Кесте
