Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Text
mn: Текст

en: Upload
mn: Оруулах

en: Block
mn: Хавтан

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
