Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
