Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по
