Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Text
ug: تېكىست

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Citation
ug: پايدىلانما

en: - All -
ug: ھەممىسى
