Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Upload
el: Αποστολή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: File Browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
