Stories (8.x-2.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Images
ka: სურათები

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
