Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Images
hy: Նկարներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ
