Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Images
eu: Irudiak

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Views
eu: Bistak

en: Text
eu: Testua

en: Upload
eu: Igo

en: Block
eu: Blokea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: File Browser
eu: Fitxategi nabigatzailea

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
