Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
