Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Images
mr: चित्रे

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Views
mr: याद्या

en: Text
mr: अक्षर

en: Upload
mr: अपलोड

en: Block
mr: भाग

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
