Stories (8.x-2.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
