StoryChief (3.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Tags
sk: Značky

en: Category
sk: Kategória

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Web services
sk: Webové služby

en: Long text and summary
sk: Dlhý text a zhrnutie
