StoryChief (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Tags
ru: Теги

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Update
ru: Обновить

en: Node settings
ru: Настройки материала

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Long text and summary
ru: Длинный текст и краткое содержание

en: Term reference
ru: Ссылка на термин
