Story Chief (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Update
kk: Жанарту

en: Term reference
kk: Терминдық сілтеме
