StoryChief (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Update
bg: Промени

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Long text and summary
bg: Кратко и пълно съдържание

en: Term reference
bg: Позоваване на термин
