StoryChief (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Update
gl: Actualizar

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Web services
gl: Servizos web

en: Long text and summary
gl: Texto longo e resumo

en: Term reference
gl: Referencia de termo
