StoryChief (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Long text and summary
ku: دەقی درێژ و کورتە
