StoryChief (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Web services
lv: Web servisi

en: Long text and summary
lv: Garš teksts un apraksts

en: Term reference
lv: Termina norāde
