StoryChief (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Update
cy: Diweddaru
