StoryChief (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Update
bs: Ažuriranje
