StoryChief (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Category
lt: Kategorija

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Long text and summary
lt: Ilgas tekstas ir santrauka
