StoryChief (8.x-2.4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Tags
es: Etiquetas

en: Category
es: Categoría

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Configure
es: Configurar

en: Cover image
es: Imagen de portada

en: Connect
es: Conectar

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: Web services
es: Servicios web

en: Long text and summary
es: Texto largo y resumen
