StoryChief (8.x-2.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Tags
ro: Etichete

en: Category
ro: Categorie

en: Node type
ro: Tip nod

en: Configure
ro: Configurează

en: Web services
ro: Servicii web

en: Long text and summary
ro: Text lung cu rezumat
