StoryChief (8.x-2.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Tags
ar: وسوم

en: Category
ar: التصنيف

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Configure
ar: ضبط

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Long text and summary
ar: نص طويل وملخص
