StoryChief (8.x-2.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Tags
mn: Тагууд

en: Category
mn: Ангилал

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
