StoryChief (8.x-2.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Tags
sq: Etiketat

en: Category
sq: Kategoria

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Web services
sq: Shërbimet web
