StoryChief (8.x-2.6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Long text and summary
km: អត្ថបទ​វែង និង​សង្ខេប
