StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (33 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Code
am: ኮድ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
