StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Core
ast: Motor

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Location
ast: Llugar

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Items
ast: Elementos

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Code
ast: Códigu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Testing
ast: Prebes
