StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (61 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Core
be: Ядро

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Comment
be: Каментар

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Revisions
be: Версіі

en: Items
be: Элементы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Code
be: Код

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Testing
be: Тэставанне

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Contact settings
be: Наладкі кантакту

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Text format
be: Фармат тэксту
