StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (75 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Basic setup
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Contact settings
bo: འབྲེལ་གཏུགས་སྒྲིག་འགོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: No information
bo: བརྡ་འཕྲིན་མེད་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid
