StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (40 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Contact settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི།

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།
