StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (56 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Items
eo: Eroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Contact settings
eo: Kontaktaj agordoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Text format
eo: Tekstformato

en: No information
eo: Oni mankas informoj

en: Asc
eo: kreske
